Strzelnica-Rzeszów

Witamy na Strzelnicy-Rzeszów

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Już niedługo rozpoczynamy turniej , wkrótce zostaniecie poinformowani o jego przebiegu !

#1 Sat-01-13 21:41:38

 Sp33d+mp3

Admin [FFA+BF2]

21533167
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: Sat-01-13
Posty: 15
WWW

Poradnik na zmniejszenie PINGÓW

Witam :-D
Po tym jak na kazdym forum co dziennie pojawia sie kilka postow z serii jak zmniejszyc ping w cs 1.6 postanowilem wam pomoc i napisac porade ktora u mnie osiagnela naprawde niebywale rezultaty sami sie przekonacie

Ok zacznijmy od tego ze 80 % tych ktorzy maja wysoki ping to ci ktorzy maja zle skonfigurowanego CSa dlatego :

Jesli dotychczas nasz ping byl od 250 wzwyz to do swojej konsoli wpisujemy te komendy

rate 3686
cl_updaterate 13
mp_decals 300
cl_rate 1498
cl_cmdrate 11
cl_cmdbackup 2

Jesli nasz ping wynosil od 200 nizej do konsoli wpisujemy te komendy :

rate 6566
cl_updaterate 23
mp_decals 300
cl_rate 2534
cl_cmdrate 18
cl_cmdbackup 2

Ok sprawe konfiguracji mamy za soba .

Nastepnie niektotrzy pytaja na forach "mam 7 mb/s i mam wysoki ping dlaczego ?"

otorz wysokosc pingu nie zalezy od od szybkosci neta ale od sily jego sygnalu aby to poprawic pobieramy program CfosSpeed z naszego dzialu download

nastepnie jesli mam maly ping ale nie raz jeszczse nam podskakuje i wytwarza lagi zeby to zlikwidowac pobieramy z naszego dzialu download programik Game Akcelerator ktory wspomaga prace kompa i likwiduje lagi

No teraz wasz ping zmniejszy sie napewno ale o ile to zalezy od kilku wspolczynnikow , jakiego macie neta , jak skonfigurowany jest wasz CS itp. ten sposob jest szczegolnie przydatny osobom z radiowkami , ja sam ma i po tych czynnosciach gram w cs i lagi zniknely ale sami sprawdzcie

Jesli ktos czegos nie rozumie prosze o zapytanie na forum ! oraz czekam na komentarze czy wam to dziala



Porada dla tych ktorzy maja problem z pingiem po tym powinien sie zmniejszyc o jakies 20 ms
Nie dziala na home (niestety)

Niewielka część z Nas wie o tym, że Windows XP Professional oraz Vista w podstawowych konfiguracjach uruchomione mają funkcje "UPDATE". Funkcja ta została stworzona specjalnie po to, aby rezerwować 20% przepustowości naszego łącza internetowego. Wyłączenie takiej rezerwy może zmniejszyć twój ping nawet o 5-10 ms.

Aby wyłączyć ową rezerwę należy uruchomić narzędzie "ZASADY GRUPY". Uruchamiamy je następująco: Menu Start -> Uruchom, tam wpisujemy "gpedit.msc" następnie wciskamy "OK". Na naszym ekranie ukaże się pożądane narzędzie.

Z menu po lewej stronie wybieramy "Szablony Administracyjne" następnie w głównym oknie wybieramy opcję "Sieci" potem "Harmonogram Pakietów QoS" i "Ogranicz Rezerwowalną Przepustowość". Do naszej dyspozycji mamy teraz 3 pozycje: Nie Skonfigurowano, Włączone, Wyłączone. Wybieramy opcje "włączone" i w okienku "Limit Przepustowości" (%) ustawiamy na 0 ( zero ). Następnie klikamy "Zastosuj" i OK. Teraz już możemy zamknąć okno "Zasady Grupy".

na koniec uruchamiamy ponownie komputer i ping zmniejsza sie o okolo 20 ms

Ostatnio edytowany przez LechuWLK (Sat-01-13 21:42:16)


Na pewno nic nie dzieje się przypadkiem
nie ja to ustalam, a często jest jak ja chcę
mam charakter nie oglądam się za plecy
biorę życie jakie jest i potrafię się tym cieszyć...

Offline

 

#2 Sat-01-13 21:50:56

 Mouy

Administrator

44251054
Skąd: Rz-ów
Zarejestrowany: Mon-12-12
Posty: 20
WWW

Re: Poradnik na zmniejszenie PINGÓW

Myślę że ten poradnik bardzo przyda się graczom ze słabym netem .
Wielu się skarżyło że nie może pograć ponieważ plugin ich wywalał z serwa gdy mieli powyżej 150.
Teraz powinni spokojnie grać; )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bioniceheroes.pun.pl www.ckit.pun.pl www.cryedcabal.pun.pl www.vestiaots.pun.pl www.poprostupascal.pun.pl